Bakım Anlaşması, yapılan sözleşmeye göre günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri, Ağ Bileşenleri ve benzeri alakalı herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için bilgisayarlara müdahale edilip sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması, bilgisayar danışmanlık hizmeti, bilgisayar sistemleri desteği, ağ sistem desteği gibi bilişim hizmetlerini kapsar.

Kurumsal Bakım Anlaşması

İşletmesinde ana bilgisayar, sunucu (server), yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri ve benzeri çevre birimleri bulunan bilgisayarlarında veya elektronik cihazlarında sorun meydana geldiğinde destek ihtiyacı olan tüm işletmeler kurumsal bakım sözleşmesi ile bilişim alt yapılarını güvence altına almalılar. Kurumsal Bakım ve Destek Anlaşması maliyeti ağ sistem özelliklerine, bilgisayarlarının sayısı, cihaz ve sistem özelliklerine, sözleşme kapsamına dahil edilen yazılımlara göre değişmektedir.

Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir. Sonrasında müşteri temsilcilerimiz, bilgi işlem uzmanlarımızla beraber işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bilgi verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır. Onaylanması durumunda, firmanın büyüklüğüne göre 3-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı ve geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur. Kurumunuzdaki bilgisayarlarınızın bakımını zaman kaybı yaşanmadan hızlı bir şekilde yapıyoruz aynı zamanda çalışma saatlerimiz içerisinde uzaktan destek ve bire bir destek hizmeti de sunmaktayız. Diğer merak ettiğiniz tüm detaylar için ofisimize bekleriz veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Bakım Sözleşmesi

Kurumunuzdaki bilgisayarlarınızın bakımını zaman kaybı yaşanmadan hızlı bir şekilde yapıyoruz, aynı zamanda çalışma saatlerimiz içerisinde uzaktan destek ve bire bir destek de veriyoruz. Diğer merak ettiğiniz tüm detaylar için ofisimize bekleriz veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.